Giraffe

Інтернет та рішення

Giraffe допоможе своїм клієнтам з захистом персональних даних

У зв’язку з прийняттям закону «Про захист персональних даних» та діючих з 1го липня штрафних санкцій (на суми від 3,4 до 17 тис. грн, а в деяких випадках і кримінальну відповідальність) постала необхідність в наданні додаткового захисту для наших корпоративних користувачів.

Провайдер Інтернету не може заборонити доступ у всесвітню мережу анонімним зловмисникам та хакерам, але може допомогти своїм користувачам підвищити надійність та недоступність важливих конфіденційних даних. Саме тому Giraffe разом з компанією-партнером ITWorksрекомендує усім своїм абонентам шифрувати важливі дані за допомогою надійних алгоритмів - таких як AES256, що використовується у пристрої Microcrypt Armorino Secure Storage (M.A.S.S.) для забезпечення інформаційної безпекита захисту персональних даних.

Armorinoє оптимальним рішенням для початку впровадження політики захисту даних на підприємстві будь-якого рівня через його невисоку вартість (у порівнянні з іншими продуктами). Програмно-апаратний комплекс Armorinoбув розроблений під український ринок і підтримує всі існуючі на ньому стандарти.

Ознайомитись з додатковою інформацієюможна тут.