Giraffe

Інтернет та рішення

День Giraffe

 

Назва Тарифного плану

«День Giraffe»

Швидкість завантаження, до Мбіт/с

10

Швидкість відправлення, до Мбіт/с

0,512

Сервісний доступ, швидкість завантаження, до Кбіт/с

64

Сервісний доступ, швидкість відправлення, до Кбіт/с

32

Включений трафік, Мбайт

необмежений

Абонентська плата, грн. з ПДВ за добу

10,00

Період дії для передплаченої форми підключення

24 години

Пріоритет доступу

Звичайний

 

1.      Умови надання

1.1.   Акційний тестовий тарифний план (далі - Акція) запроваджується ТОВ «Інтелектуальні комунікації» (далі - Оператор) з метою залучення користувачів і підвищення інтересу користувачів до послуг зв'язку, що надаються Оператором.

1.2.   Термін дії Акції: з 1 вересня 2011 року по 31 травня 2012 року.

1.3.   Добовий тарифний план діє протягом 24 годин. Відлік часу (доби) відбувається з моменту поповнення рахунку.

1.4.   Після закінчення доби відбувається списання абонентської плати за наступну добу при наявності коштів на Особовому рахунку  Абонента. Якщо кошти відсутні абонент отримує можливість без додаткової оплати користуватися сервісним доступом до мережі Інтернетом від Giraffe на зниженій швидкості. Швидкість доступу становить до 64 Кбіт/сек у напрямку від мережі Оператора до абонентського пристрою і до 32 Кбіт/сек у напрямку від абонентського пристрою до мережі Оператора. Акція діє щодо всіх абонентських пристроїв.

1.5.   Організатор має право в односторонньому порядку змінити умови Акції, попередньо повідомивши про це шляхом розміщення відповідного повідомлення на сайті www.giraffe.ua.  Датою повідомлення є дата публікації відповідної інформації на сайті.

1.6.   У разі незгоду із зазначеними змінами Учасник має право відмовитися від прийняття змін шляхом відмови від участі в Акції. Продовження участі в Акції після закінчення цієї дати розглядається як згоду Учасника з внесеними змінами.

1.7.   Участь в Акції означає ознайомлення та повну згоду Учасника з цими Правилами.

2.      Підключення Акції

2.1.   Для підключення Акції абонент має подати заявку через Персональний кабінет на веб-сайті Оператора або звернувшись до через контакт центру по телефону чи особисто.

2.2.   Підключення акції відбувається як стандартна зміна тарифного плану і коштує – 20 грн. Абонент може самостійно змінити свій тарифний план на будь-який інший, запропонований оператором на день зміни. Зміни тарифного плану відбуваються наступним чином: перехід на тарифний план з більшою швидкістю відбувається безкоштовно, зміна на тарифний план з меншою швидкістю - коштує 20 грн. (з ПДВ).

3.      Обмеження на участь в Акції.

3.1.   Не можуть брати участь Акції абоненти, які користується обладнанням на умовах оренди або придбали  обладнання на спеціальних умовах (субсидія).