Giraffe

Інтернет та рішення

Сьогодні у Giraffe – подвійне свято!

Шановні колеги, партнери, клієнти, друзі!

17 травня - особливий день для нашої компанії з двох причин.

По-перше, разом з усім світовим співтовариством ми святкуємо «Міжнародний день телекомунікацій» або, як він офіційно називається з 2007 року - Всесвітній день електрозв'язку та інформаційного суспільства.

По-друге, рівно 2 роки тому наша компанія запустила мережу WiMAX в Києві. З тих пір в нашій компанії відбулося багато подій - змінився бренд, значно зросла мережа WiMAX від Giraffe (на сьогоднішній день - 11 населених пунктів), багато чого змінилося і всередині організації. І потрібно сказати - продовжує змінюватися: практично кожен день ми удосконалюємо бізнес-процеси з продажу та обслуговування клієнтів, шукаємо нових, більш вигідних нам (а відповідно - і клієнтам), постачальників і партнерів, постійно розширюємо мережу, підключаючи великі і малі населені пункти Україні до новітньої технології передачі даних.

Поточний рік є для нас черговим роком розвитку мережі. Таким чином, повертаючись до сьогоднішнього галузевого свята - з соціальної точки зору ми, разом з іншими інтернет-провайдерами, є активним учасником побудови інформаційного суспільства. Адже ми надаємо високошвидкісний доступ в інтернет там, де його раніше не було, і де б він не скоро з'явився - в «незручних» для традиційних видів зв'язку місцях.

У цей день ми хотіли б побажати нашим клієнтам - отримувати більш доступні, якісні та корисні послуги, використовуючи їх для саморозвитку й підвищення комфорту життя. А нашим колегам - операторам зв'язку - не зупинятися на досягнутому, адже ще багато треба зробити, щоб наздогнати хоча б найближчих наших сусідів за рівнем розвитку інформаційного суспільства. І ми віримо в те, що це реально.

 
Усіх зі святом!
Команда Giraffe