Giraffe

Інтернет та рішення

В «Десятку»!

Giraffe представляє новий тарифний план із включеним трафіком – «Десятка». За 90 гривень ви отримуєте 10 гігабайт трафіку без обмеження по швидкості.

Костянтин Колесов, в.о. генерального директора: «Трафіковий тарифний план розрахований на клієнтів, які надають перевагу контролю та оплаті лише використаного трафіку. Об’єм трафіку, що включено до тарифного плану, досить великий – в середньому такий об’єм переданих даних припадаєна одного «безлімітного» абонента нашої мережі. Навіть, якщо клієнт використає його, він буде отримувати послугу з вигідною помегабайтною тарифікацією – менше копійки за мегабайт».

Тарифний план «Десятка» доступний для підключення як на контрактній, так і на передплаченій системі.

Клієнти «контрактної» форми підключення після закінчення включеного обсягу трафіку можуть продовжувати користуватись послугою з тарифікацією за мегабайт, яка складає 0,6 копійок за 1 Мб. У випадку відсутності коштів на особовому рахунку, клієнту буде надано  кредитний ліміт в обсязі  10 Гб.

Клієнти «передплаченої» форми підключення після закінчення включеного обсягу трафіку можуть продовжити користуватись послугою з тарифікацією за мегабайт (за тією ж ціною - 0,6 копійок за 1 Мб) за умов наявності коштів на рахунку.

Перевірити, чи потрапляє ваша вулиця в покриття мережі Giraffe, можна в розділі Покриття. Якщо ви бажаєте підключитись до Інтернету в точці міста, яка не зазначена на карті покриття – будь ласка, звертайтесь до наших менеджерів з продажу, і вони запропонують вам рішення.