Giraffe

Інтернет та рішення

Модем за ціною кави

Giraffe робить 4G WiMAX доступнішим та впроваджує оренду усіх модемів для усіх типів підключення

Ми запроваджуємо просту та доступну усім систему користування модемами.

Відтепер, якщо Ви хочете спробувати технологію WiMAX, але не впевнені у тому, як довго Ви будете користуватись безпровідним Інтернетом від Intellecom, Ви зможете взяти модем будь-якого типу на умовах оренди.

Вартість оренди більше ніж доступна: 15 гривень на місяць для портативного USB модему. Оренда стаціонарного модему із WiFi модулем складе лише 25 гривень на місяць, а вартість оренди зовнішнього модему, який забезпечує найкращий прийом сигналу, становить 65 гривень на місяць.

Тарас Кучерявий, директор з маркетингу:  «Одна із цінностей нашої компанії – «орієнтованість на клієнта», його потреби. Впроваджуючи нову систему підключення доWiMAX ми не лише йдемо на зустріч побажанням наших клієнтів – ми робимо новітню технологію доступною практично кожному, хто хоче користуватись швидкісним безпровідним Інтернетом. Вартість користування модемом на місяць практично дорівнює ціні, яку Ви заплатите за чашку кави у кав’ярні. На додачу, у Вас є 1 безкоштовний день для того щоб протестувати швидкість WiMAX та переконатись у своєму виборі».

Про Giraffe

Giraffe– бренд компанії ТОВ «Інтелектуальні комунікації». Компанія пропонує послуги доступу до Інтернет для приватних клієнтів та рішення будь-якої складності - для бізнес клієнтів.

www.giraffe.ua

0 800 6060 80

(044) 503 7272