Giraffe

Інтернет та рішення

Безкоштовний день на тестування можливостей WiMAX!

Відтепер, якщо ви підключаєтесь на контрактній або безконтрактній основі, у вас є можливість безкоштовно  протягом одного дня протестувати якість надання послуг до мережі інтернет від Giraffe. Завантажуйте файли, слухайте радіо, переглядайте відеоролики та сторінки будь-яких сайтів.

Для початку тестування необхідно придбати стартовий пакет, що включає модем та картку активації (при підключенні без контракту), підключити пристрій до комп’ютера, активувати ваш логін та перевірити доступ до Інтернету там, де вам треба – наприклад, дома або на роботі, або у вашій улюбленій кав’ярні. Протягом доби ви зможете оцінити можливості швидкісної безпроводової технології  WiMAX. Для подальшого доступу до Інтернету вам необхідно буде поповнити свій особовий рахунок на суму абонентської плати, встановленої для обраного тарифу. 

За замовчуванням, у вас встановлено тариф «Активний» (швидкість до 3 Мб/сек). Якщо ви бажаєте змінити тариф та протестувати швидкість в іншому профілі – наприклад, «Максимум» або «Домашній», протягом безкоштовного тестового дня ви можете це зробити не оплачуючи вартість зміни тарифу. Для цього необхідно зателефонувати до Контактного Центру 0800 6060 80 або 044 503 7272.

Якщо ви вирішите змінити свій тариф будь-якого іншого дня, вартість переходу у тариф з більшою швидкість буде безкоштовним. Перехід у тариф із нижчою швидкістю коштуватиме 20 гривень (з ПДВ).