Giraffe

Інтернет та рішення

Зміна вартості тарифів для існуючих абонентів послуги WiMAX

Шановні абоненти!

Інформуємо вас про зміну вартості щомісячної абонентської плати у деяких тарифних планах для існуючих клієнтів послуги доступу до Інтернет за технологією WiMAX з 1 серпня 2015р.

Зміна тарифів не буде суттєвою  та складе, в залежності від конкретного тарифного плану, не більше 10-15% від того, що Ви сплачуєте зараз.

Нову вартість щомісячної абонентської плати для Вашого тарифу Ви можете дізнатись з ателефонувавши до нашого Контактного Центру:

0 800 60 60 80
(Дзвінки в Україні - безкоштовні)

044 503 72 72
096 601 60 80 Київстар
066 711 60 80 МТС
093 655 60 60 Life:)
(Дзвінки платні, згідно з тарифами Вашого оператора)

Просимо вас із розумінням поставитись до цих змін - вони зумовлені зростанням цін на абонентське обладнання, яке ми закуповуємо виключно у закордонних виробників, а також зростанням експлуатаційних витрат компанії на підтримку працездатності мережі WiMAX (комунальні платежі, оплата оренди місця для базової станції тощо) та у зв'язку з суттєвим зростанням індексу інфляції в Україні.

З іншого боку, ми робимо все можливе для того, щоб послуга швидкісного бездротового доступу до Інтернет від Giraffe залишалась доступною для все більшості клієнтів – як і до цього, при підключенні Ви можете не сплачувати повну вартість обладнання, а взяти його в оренду.

Також, ми зберігаємо можливість підключення на безлімітні за трафіком тарифні плани.

 

З повагою,

Команда Giraffe