Giraffe

Інтернет та рішення

Інформація про стан мережі Giraffe у Донбасі

Шановні клієнти ТОВ «Інтелектуальні комунікації» у Донбасі!

Незважаючи на складну ситуацію, яка має місце у вашому регіоні, технічна команда Giraffe продовжує докладати максимум зусиль для того, щоб ви могли отримувати якісні послуги та користуватись доступом до світової глобальної мережі Інтернет.

Впродовж всього часу з початку військових дій в регіоні і по сьогодні ми щодня працюємо для вас: намагаємося якнайшвидше відновлювати працездатність мережі (навіть в зонах підвищеної небезпеки), не відключаємо від послуг тих абонентів, які з об'єктивних причин не встигли чи не мали можливості вчасно оплатити рахунки, проводимо перерахунки вартості послуг, адже ми розуміємо, наскільки важливим є для вас доступ до об’єктивної інформації, до ваших контактів та даних.

Цим зверненням інформуємо вас, що, незважаючи на всі технічні труднощі,  ТОВ «Інтелектуальні Комунікації» (торгова марка Giraffe) продовжує надавати послуги своїм абонентам (і планує й надалі це робити) в м. Донецьк та в Донецькій області.

В той же час змушені попередити вас, що останнім часом з’явилися спроби тиску на регіональний офіс компанії в м. Донецьк з боку осіб, не пов’язаних з діяльністю ТОВ «Інтелектуальні Комунікації», а також спроби несанкціонованого втручання в діяльність регіонального підрозділу компанії та її мережі. Зокрема, в нас є підтверджена інформація про несанкціоноване відключення від електричного живлення деяких базових станцій нашої мережі в м. Донецьку, що призвело до тимчасової втрати сервісу частиною наших клієнтів.

На жаль, компанія не може нести відповідальності за потенційно можливі відключення клієнтів від сервісу, та інші наслідки, пов’язані з несанкціонованим втручанням в мережу.

Тому просимо вас, вразі відключення чи відсутності доступу до мережі Інтернет, телефонувати до нашого контактного центру за такими номерами:

0800-6060-80 (безкоштовно в межах України)
(096) 601 60 80 (Київстар)
(066) 711 60 80 (МТС)
(093) 655 60 60 (Life:)

Також слідкуйте за новинами на нашому сайті, де ми намагатимемось інформувати вас про стан мережі Giraffe в регіоні.

 

З повагою,

команда Giraffe