Giraffe

Інтернет та рішення

Йдемо назустріч клієнтам

Економіка України переживає зараз непрості часи, які позначаються насамперед на купівельній спроможності громадян. Наша компанія надає доступ до швидкісного Інтернету там, де часто-густо у людей немає іншої альтернативи швидкісного доступу до всесвітньої мережі. Саме тому, усвідомлюючи свою соціальну відповідальність, ми робимо крок на зустріч тим, хто бажає бути в курсі подій, мати доступ до повної інформації, альтернативних точок зору для того щоб сформувати свою власну.

Саме тому ми повертаємо можливість брати модеми в оренду, для того щоб підключення до безлімітного швидкого Інтернету стало можливим для більшої кількості людей.

Саме тому ми пропонуємо субсидію стаціонарних модемів  тим клієнтам, які не мають змоги оплатити повну вартість обладнання одразу при підключенні.

 

Деталі щодо акційних пропозицій, які допоможуть Вам почати користуватись швидкісним бездротовим інтернетом від Giraffe, Ви можете дізнатись у представника компанії у Вашому регіоні. Або зателефонуйте до нашого Контактного центру.