Giraffe

Інтернет та рішення

Зміна вартості тарифів для існуючих абонентів послуги WiMAX

Шановні абоненти!

Інформуємо вас про зміну з 1 серпня 2014р. вартості щомісячної абонентської плати для існуючих клієнтів послуги доступу до Інтернет за технологією WiMAX.

Зміна тарифів не буде суттєвою і  складатиме, в залежності від конкретного тарифного плану абонента, не більше 10% існуючого розміру місячної абонплати.

Нову вартість щомісячної абонентської плати для Вашого тарифу Ви зможете дізнатись вже зараз, зателефонувавши до нашого Контактного Центру:

0 800 60 60 80
(Дзвінки в Україні - безкоштовні)

044 503 72 72
096 601 60 80 Київстар
066 711 60 80 МТС
093 655 60 60 Life:)
(Дзвінки платні, згідно з тарифами вашого оператора)

Просимо вас із розумінням поставитись до цих змін - вони зумовлені зростанням цін на абонентське обладнання, яке ми закуповуємо виключно у закордонних виробників, двократним підвищенням розміру збору за користування радіочастотним ресурсом України, а також зростанням експлуатаційних витрат компанії на підтримку працездатності мережі WiMAX.

З іншого боку, ми робимо все можливе для того, щоб послуга швидкісного бездротового доступу до Інтернет від Giraffe залишалась доступною для все більшої кількості людей – наприклад зараз при підключенні ви можете не сплачувати повну вартість обладнання, а взяти його в оренду.

Також, ми зберігаємо можливість підключення на безлімітні за трафіком тарифні плани.

З повагою,

Команда Giraffe