Giraffe

Інтернет та рішення

Технології

WiMAX (Worldwide Interoperability for Microwave Access) - це одна з технологій безпровідного широкосмугового доступу в Інтернет. Технологія WiMAX розвивається за підтримки міжнародної некомерційної організації WiMAX Forum. Цю організацію було засновано у 2001 році, і на сьогоднішній день вона об'єднує сотні компаній-виробників обладнання та постачальників послуг мобільного зв'язку і доступу в Інтернет.

WiMAX забезпечує широкосмуговий доступ до Інтернету зі швидкістю, набагато вищою, ніж пропонують оператори мобільного Інтернету 3G (UMTS/WCDMA, CDMA2000 1x EV-DO Rev.A).

З WiMAX від Giraffe Ви отримуєте мобільний широкосмуговий доступ до мережі Інтернет зі швидкістю до 20 Мбіт/сек. Ви можете переміщуватися як всередині приміщення, так і по місту в межах покриття мережі, завантажуючи великі файли, насолоджуючись потоковим відео та музикою, спілкуючись з друзями он–лайн тощо.

Послуги з використанням технології WiMax надаються в наступних містах: Біла Церква, Боярка, Вінниця, Дніпропетровськ, Донецьк, Київ, Одеса, Харків, Люботин, Запоріжжя. 

Canopy - це сучасна широкосмугова технологія безпровідної передачі даних, розроблена компанією Motorola. Забезпечує високоякісний доступ до мережі Інтернет, надійну й безпечну передачу даних, швидку побудову корпоративної мережі для обміну інформацією між точками, розташованими в різних, у тому числі важкодоступних, куточках міста, області або країни.

Послуги з використанням технології Canopy надаються в наступних містах: Біла Церква, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Івано-Франківськ, Каменець-Подільський, Київ, Краматорськ, Кременчук, Львів, Маріуполь, Миколаїв, Одеса, Полтава, Суми, Черкаси, Чернігів.