Giraffe

Інтернет та рішення

Приватним клієнтам

Висока швидкість Giraffe (4G WiMAX)

Мережа Giraffe (стандарт WiMAX 802.16e) побудована для широкосмугового інтернету, на відміну від мереж 3G, які були побудовані як телефонні мережі, і адаптовані для надання послуг інтернет.

WiMAX забезпечує швидкість до 5 разів вище, ніж 3G.  WiMAX відразу був створений для передачі великих обсягів інформації.

Із Giraffe ви зможете насолоджуватися швидким доступом інтернету, переглядом потокового відео та завантаженням  «важкого» в контенту.

Гарне співвідношення ціни та якості

Giraffe пропонує одні з кращих тарифних планів на українському ринку. Високі швидкості у поєднанні з привабливими цінами роблять пропозиції Giraffe одними з найкращих серед безпроводових операторів.

Тарифні плани були розроблені, щоб дозволити різним типам користувачів широкосмугового доступу отримати найкраще поєднання низької ціни, максимальної швидкості і та обсягів трафіку в залежності від їхніх потреб.

Ніяких прихованих витрат, додаткових платежів та інших сюрпризів в кінці місяця.

Швидке і легке підключення

З Giraffe вам гарантовано швидке підключення. Ніяких проводів і монтажників. Ви можете замовити підключення Giraffe безпосередньо на сайті, і модем Giraffe буде доставлено Вам додому. Вартість доставки 100 грн.

Giraffe пропонує одне з найпростіших підключень: ви можете почати користуватися інтернетом через 5 хвилин після отримання модему. Просто підключіть і насолоджуйтеся!

Якщо у вас є необхідність попереднього тестування інтернету від Giraffe або вам потрібна допомога в налаштуванні Ваших комп’ютерів, наші спеціалісти допоможуть це зробити. Тестування та налаштування коштує 100 грн.