Giraffe

Інтернет та рішення

"Пауза"

Тарифний план «Пауза» передбачає можливість тимчасового призупинення використання послуг для економії коштів на Особовому рахунку під час відпусток, літніх канікул тощо.

Тарифний план «Пауза» доступний для фізичних осіб контрактного та передплаченого типу підключення. 
Для контрактних абонентів, які мають Додаткову угоду на придбання абонентського обладнання по спеціальній ціні (субсидіювання), у випадку користування ТП «Пауза» термін дії цієї Додаткової угоди продовжується на час призупинення.
1. Умови Тарифного Плану «Пауза».
1.1. ТП «Пауза» можна підключити контрактним абонентам не раніше другого календарного місяця, абонентам передплаченої форми підключення не раніше 31 календарного дня з моменту підключення до мережі.
1.2. ТП «Пауза» може бути активований на будь-яку кількість днів, але не більше ніж на 31 день поспіль, та не більше ніж на 60 днів на рік.
1.3. Замовлення ТП «Пауза» можливе поточною або майбутньою датою.
1.4. Активація Паузи здійснюється в 00:00 запланованої дати.
1.5. Для підключення ТП «Пауза» абонент подає заявку через Персональний кабінет на корпоративному веб-сайті або по телефону Контактного Центру.
1.6. Для активації ТП «Пауза» на особовому рахунку абонента має бути достатньо коштів . 
1.7. Під час дії ТП «Пауза» послуга доступу до мережі Інтернет не надається та нарахування абонентської плати не відбувається.
1.8. Для абонентів, які користуються абонентським обладнанням на умовах оренди, плата за користуванням обладнанням продовжує нараховуватися в повному обсязі. 
1.9. Під час дії ТП «Пауза» доступ до мережі  Інтернет блокується, при цьому залишається доступ лише до сайту www.giraffe.ua , де є можливість користуватися Персональним кабінетом або здійснити он-лайн оплату. 
1.10. ТП «Пауза» деактивується в одному з випадків: 
по закінченню 31-денного терміну дії послуги; 
по заявці абонента через систему самообслуговування абонентів або по телефону Контактного Центру . 
2. Тарифікація:
2.1. Вартість підключення ТП «Пауза» - 10 грн. з ПДВ.
2.2. Щомісячна абонентська плата – відсутня.